Řetěz kuličkový DIN 5280 K6/3,2
Pevný a univerzální kuličkový řetěz tvořený kovovými kuličkami o průměru 3,2 mm. Norma DIN 5280 zaručuje přesné rozměry, kvalitní zpracování a dlouhou životnost. Varianta K6 představuje středně silný typ kuličkového řetězu vhodný pro dekorativní, informační i funkční použití, kde je potřeba vyšší pevnost při zachování dobré flexibility. Typické použití - hobby projekty vyžadující pevnější, ale stále elegantní řetěz, ovládací řetízky pro světla, rolety a drobné mechanismy, závěsy cedulek, visaček a informačních tabulek.

Výroba řetězů
Řetězy vyrábíme již od roku 1876

Široká nabídka
Máme široký sortiment řetězů

Rychlé dodání
Disponujeme krátkými dodacími lhůtami
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuličkové řetězy DIN 5280 |
|---|---|
| Materiál: | Mosaz / Nerez / Ocel |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy / Chrom / Nikl |
| Legenda: | Ø x T x AB |
| Rozměr: | Ø 3,2mm |
| Typové označení: | K6/3,2 |
| Balení: | 25m |
| Hmotnost: | 1,90kg/100m |
| Max. zatížení: | 11kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
