Řetěz kuličkový DIN 5280 K2/2,1
Velmi jemný a lehký kuličkový řetízek určený pro dekorativní, informační i funkční použití. Norma DIN 5280 zaručuje přesné rozměry, kvalitní zpracování a dlouhou životnost. Varianta K2 s průměrem kuliček 2,1 mm patří mezi nejtenčí typy, ideální tam, kde je potřeba subtilní, elegantní a přitom spolehlivý závěsný prvek. Typické použití - závěsy drobných cedulek, visaček a štítků, výroba přívěsků, klíčenek a reklamních předmětů.

Výroba řetězů
Řetězy vyrábíme již od roku 1876

Široká nabídka
Máme široký sortiment řetězů

Rychlé dodání
Disponujeme krátkými dodacími lhůtami
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuličkové řetězy DIN 5280 |
|---|---|
| Materiál: | Mosaz |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy / Chrom / Nikl |
| Legenda: | Ø x T x AB |
| Rozměr: | Ø 2,1mm |
| Typové označení: | K2/2,1 |
| Balení: | 25m |
| Hmotnost: | 0,95kg/100m |
| Max. zatížení: | 4,5kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
