Řetěz kuličkový DIN 5280 K10/4,5
Kvalitní spojovací a závěsný prvek tvořený pravidelně navlečenými kovovými kuličkami o průměru 4,5 mm. Norma DIN 5280 zaručuje přesné rozměry, vysokou spolehlivost a dlouhou životnost. Varianta K10 označuje konkrétní velikostní řadu vhodnou pro dekorativní, technické i funkční aplikace, kde je potřeba flexibilní, lehký a zároveň pevný řetěz. Typické použití - závěsy cedulek, štítků a informačních tabulek, ovládací řetízky pro rolety, žaluzie a světla, drobné technické aplikace a mechanické ovládací prvky.

Výroba řetězů
Řetězy vyrábíme již od roku 1876

Široká nabídka
Máme široký sortiment řetězů

Rychlé dodání
Disponujeme krátkými dodacími lhůtami
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuličkové řetězy DIN 5280 |
|---|---|
| Materiál: | Mosaz / Nerez / Ocel |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy / Chrom / Nikl |
| Legenda: | Ø x T x AB |
| Rozměr: | Ø 4,5mm |
| Typové označení: | K10/4,5 |
| Balení: | 25m |
| Hmotnost: | 3kg/100m |
| Max. zatížení: | 17kg |
Přidat komentář
Výpis diskuzí
Hynek Marek
Dobry den,
jste schopni vyrobit nekonecnou smycku? Ovladani zaluzie.
Dekuji
S pozdravem H.Marek
