Řetěz kroucený PG100/1,0
Dekorativní, jemný a zároveň pevný řetěz vyrobený z kruhového drátu o průměru 1,0 mm. Broušení dodává povrchu vysoký lesk, hladkost a elegantní vzhled, díky čemuž je tento typ ideální pro dekorace, aranžérství i jemné technické aplikace.

Výroba řetězů
Řetězy vyrábíme již od roku 1876

Široká nabídka
Máme široký sortiment řetězů

Rychlé dodání
Disponujeme krátkými dodacími lhůtami
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Broušené kroucené řetězy |
|---|---|
| Materiál: | Mosaz / Ocel |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy / Mosaz / Nikl |
| Legenda: | Ø x T x AB |
| Rozměr: | 1 x 3,3 x 3,5mm |
| Typové označení: | PG100/1,0 |
| Balení: | 25m |
| Hmotnost: | 2,20kg/100m |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
