Řetěz hodinový U19/0,8
Velmi jemný a lehký řetěz vyrobený z kruhového drátu o průměru 0,8 mm, určený pro hodinové mechanismy, drobné technické aplikace a jemné dekorativní použití. Díky malému průměru drátu a přesnému tvaru článků je vhodný tam, kde je potřeba vysoká ohebnost, nízká hmotnost a precizní zpracování.

Výroba řetězů
Řetězy vyrábíme již od roku 1876

Široká nabídka
Máme široký sortiment řetězů

Rychlé dodání
Disponujeme krátkými dodacími lhůtami
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hodinové řetězy U |
|---|---|
| Materiál: | Mosaz / Ocel |
| Povrchová úprava: | Barva olova / Bez povrchové úpravy / Mosaz / Mosaz brunýrovaná / Měď brunýrovaná / Nikl / Zinek / Černý zinek |
| Legenda: | Ø x T x AB |
| Rozměr: | 0,8 x 5,5 x 4mm |
| Typové označení: | U19/0,8 |
| Balení: | 25m |
| Hmotnost: | 1,10kg/100m |
| Max. zatížení: | 4kg |
Přidat komentář
Výpis diskuzí
Karel Čurda
v technické specifikaci uvádíte materiál mosaz / ocel, ale z formuláře je možno objednat pouze ocel. Jsou k dispozici tyto řetězy i v mosazi ?
