Řetez hodinový D17/1,4
Pevný a přesný řetěz vyrobený z kruhového drátu o průměru 1,4 mm, vhodný pro hodinové mechanismy, drobné technické konstrukce, modelářství i dekorativní využití. Vyznačuje se charakteristickým tvarem článků, které poskytují velmi dobrou stabilitu, pravidelný chod a dostatečnou ohebnost pro jemné i středně náročné aplikace.

Výroba řetězů
Řetězy vyrábíme již od roku 1876

Široká nabídka
Máme široký sortiment řetězů

Rychlé dodání
Disponujeme krátkými dodacími lhůtami
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hodinové řetězy D |
|---|---|
| Materiál: | Mosaz / Ocel |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy / Mosaz / Nikl |
| Legenda: | Ø x T x AB |
| Rozměr: | 1,4 x 10 x 6,5mm |
| Typové označení: | D17/1,4 |
| Balení: | 25m |
| Hmotnost: | 4,1kg/100m |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
