Ocelový dvojitý řetěz, který se používá především v reklamní oblasti k zavěšování různých předmětů. Prodává se ve variantách s různou povrchovou úpravou a v balení po 25 m. Výhody - vyšší stabilita díky dvojité konstrukci, univerzální použití v reklamě, výstavnictví i domácnosti, snadná manipulace a možnost přesného zkracování.

Výroba řetězů
Řetězy vyrábíme již od roku 1876

Široká nabídka
Máme široký sortiment řetězů

Rychlé dodání
Disponujeme krátkými dodacími lhůtami
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dvojité řetězy |
|---|---|
| Materiál: | Ocel |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy / Mosaz / Nikl |
| Legenda: | Ø x T x AB |
| Rozměr: | 1,1 x 10,2 x 6,1mm |
| Typové označení: | 152/1,1 |
| Balení: | 25m |
| Hmotnost: | 3,40kg/100m |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
