Řetěz svařovaný DIN 766/5,0
Řetěz svařovaný DIN 766 / 5,0 je kvalitní ocelový řetěz s krátkými, přesně svařovanými články vyráběný podle normy DIN 766, která je standardem pro lodní, kotevní a manipulační použití. Průměr drátu 5,0 mm poskytuje spolehlivou pevnost pro technické, domácí i lehce průmyslové aplikace. Díky jednotné délce článků je řetěz kompatibilní s navijáky, kladkami a kotevními systémy.Tento typ řetězu z oceli je prodáván pouze po 30 m, z nerezu již od 1 m.

Výroba řetězů
Řetězy vyrábíme již od roku 1876

Široká nabídka
Máme široký sortiment řetězů

Rychlé dodání
Disponujeme krátkými dodacími lhůtami
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krátkočlánkové DIN 766 |
|---|---|
| Materiál: | Ocel |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy / Zinek |
| Legenda: | Ø x T x AB |
| Rozměr: | 5 x 18,5 x 17mm |
| Typové označení: | DIN 766/5,0 |
| Balení: | 30m |
| Hmotnost: | 50kg/100m |
| Max. zatížení: | 250kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
