Řetěz svařovaný DIN 5685 C7/7,0
Řetěz svařovaný DIN 5685 C 7/7,0 je robustní ocelový řetěz s krátkými svařovanými články vyráběný podle normy DIN 5685C, která zajišťuje vysokou pevnost, přesné rozměry a minimální průtažnost. Průměr drátu 7,0 mm poskytuje výraznou odolnost a nosnost, díky čemuž je tento řetěz vhodný pro náročnější technické, stavební, zemědělské i zabezpečovací aplikace. Tento typ řetězu je prodáván pouze po 30 m.

Výroba řetězů
Řetězy vyrábíme již od roku 1876

Široká nabídka
Máme široký sortiment řetězů

Rychlé dodání
Disponujeme krátkými dodacími lhůtami
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlouhočlánkové DIN 5685 - tvar C |
|---|---|
| Materiál: | Ocel |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy / Zinek / Žárový zinek |
| Legenda: | Ø x T x AB |
| Rozměr: | 7 x 49 x 28mm |
| Typové označení: | C7/7,0 |
| Balení: | 30m |
| Hmotnost: | 86kg/100m |
| Max. zatížení: | 250kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
