Řetěz svařovaný DIN 5685 C3/3,0
Řetěz svařovaný DIN 5685 C 3/3,0 je lehký až středně silný ocelový řetěz s krátkými svařovanými články vyráběný podle normy DIN 5685C, která zajišťuje vyšší pevnost, přesné rozměry a menší průtažnost oproti variantě s dlouhými články (DIN 5685A). Průměr drátu 3,0 mm poskytuje dobrý poměr hmotnosti a pevnosti, takže je vhodný pro širokou škálu domácích, technických i dekorativních aplikací. Tento typ řetězu je prodáván pouze po 30 m.

Výroba řetězů
Řetězy vyrábíme již od roku 1876

Široká nabídka
Máme široký sortiment řetězů

Rychlé dodání
Disponujeme krátkými dodacími lhůtami
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlouhočlánkové DIN 5685 - tvar C |
|---|---|
| Materiál: | Ocel |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy / Zinek / Žárový zinek |
| Legenda: | Ø x T x AB |
| Rozměr: | 3 x 26 x 12mm |
| Typové označení: | C3/3,0 |
| Balení: | 30m |
| Hmotnost: | 15kg/100m |
| Max. zatížení: | 45kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
