Řetěz ozdobný 1608/2,5
Je dekorativní ocelový řetěz vyrobený z kruhového drátu o průměru 2,5 mm. Typ 1608 se vyznačuje výraznějším, esteticky tvarovaným článkem, který působí elegantně a zároveň dostatečně robustně pro dekorativní i lehké praktické použití. Díky dobré ohebnosti a stabilní konstrukci je vhodný pro interiér i exteriér. Tento typ řetězu z oceli je prodáván pouze po 25 m.

Výroba řetězů
Řetězy vyrábíme již od roku 1876

Široká nabídka
Máme široký sortiment řetězů

Rychlé dodání
Disponujeme krátkými dodacími lhůtami
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hladké kruhové dráty |
|---|---|
| Materiál: | Ocel |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy / Mosaz / Mosaz brunýrovaná / Černý zinek / Nikl |
| Legenda: | Ø x T x AB |
| Rozměr: | 2,5 x 22 x 12mm |
| Typové označení: | 1608/2,5 |
| Balení: | 25m |
| Hmotnost: | 9,80kg/100m |
| Max. zatížení: | 18kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
