Řetěz ozdobný 1607/2,3
Je dekorativní ocelový řetěz vyrobený z kruhového drátu o průměru 2,3 mm. Typ 1607 se vyznačuje výraznějším, esteticky tvarovaným článkem, který působí elegantně a zároveň dostatečně pevně pro běžné dekorativní i lehké praktické použití. Díky dobré ohebnosti a nízké hmotnosti se s řetězem snadno manipuluje v interiéru i exteriéru. Tento typ řetězu z oceli je prodáván pouze po 25 m.

Výroba řetězů
Řetězy vyrábíme již od roku 1876

Široká nabídka
Máme široký sortiment řetězů

Rychlé dodání
Disponujeme krátkými dodacími lhůtami
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hladké kruhové dráty |
|---|---|
| Materiál: | Ocel |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy / Mosaz / Mosaz brunýrovaná / Nikl |
| Legenda: | Ø x T x AB |
| Rozměr: | 2,3 x 17 x 13mm |
| Typové označení: | 1607/2,3 |
| Balení: | 25m |
| Hmotnost: | 7,2kg/100m |
| Max. zatížení: | 16kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
