Řetěz patentní DIN 5279 A3/0
Jemný, lehký a přesně zpracovaný článkový řetěz určený pro závěsné, dekorační a technické aplikace s nízkým zatížením. Norma DIN 5279 zaručuje jednotné rozměry, kvalitní výrobu a spolehlivou funkci. Varianta A3/0 představuje velmi drobný typ patentního řetězu vhodný pro jemné závěsy, visačky a lehké upevňovací systémy.

Výroba řetězů
Řetězy vyrábíme již od roku 1876

Široká nabídka
Máme široký sortiment řetězů

Rychlé dodání
Disponujeme krátkými dodacími lhůtami
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patentní řetězy tvaru A pro těžší předměty a sanitární techniku |
|---|---|
| Materiál: | Mosaz |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy / Chrom / Nikl |
| Legenda: | Ø x T x AB |
| Rozměr: | 0,3mm |
| Typové označení: | Pat. A3/0 |
| Balení: | 25m |
| Hmotnost: | 0,90kg/100m |
| Max. zatížení: | 3kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
