Ocelové lano pozinkované 8,0 mm, EN12385-4, cívka 100m
Ocelové lano 8 mm – pozinkované je velmi pevné, odolné a spolehlivé lano určené pro náročné technické, stavební a montážní aplikace. Díky pozinkované povrchové úpravě je chráněno proti korozi a nabízí dlouhou životnost i při intenzivním venkovním použití. Je ideální tam, kde je potřeba vysoká nosnost, stabilita a bezpečné kotvení.

Výroba řetězů
Řetězy vyrábíme již od roku 1876

Široká nabídka
Máme široký sortiment řetězů

Rychlé dodání
Disponujeme krátkými dodacími lhůtami
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocelové lano pozinkované |
|---|---|
| Materiál: | Ocel |
| Povrchová úprava: | Zinek |
| Konstrukce: | 6 x 12 x +7 |
| Rozměr: | Ø 8,0mm |
| Typové označení: | Ocelové lano pozinkované 8,0 mm |
| Balení: | cívka 100m |
| Hmotnost: | 16,15kg/balení |
| Max. zatížení: | 640kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
