Ocelové lano pozinkované 4,0 mm, EN12385-4, cívka 200 m, kruh 10m/20m
Ocelové lano 4 mm – pozinkované je pevné, odolné a univerzální lano vhodné pro širokou škálu technických, stavebních, zahradních i domácích aplikací. Díky pozinkované povrchové úpravě je chráněno proti korozi a nabízí dlouhou životnost i při pravidelném venkovním použití. Je ideální tam, kde je potřeba spolehlivé kotvení, napínání nebo vedení konstrukčních prvků.

Výroba řetězů
Řetězy vyrábíme již od roku 1876

Široká nabídka
Máme široký sortiment řetězů

Rychlé dodání
Disponujeme krátkými dodacími lhůtami
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ocelové lano pozinkované |
|---|---|
| Materiál: | Ocel |
| Povrchová úprava: | Zinek |
| Konstrukce: | 6 x 7 + 1 |
| Rozměr: | Ø 4,0mm |
| Typové označení: | Ocelové lano pozinkované 4,0 mm |
| Balení: | cívka 200m |
| Hmotnost: | 11,8kg/balení |
| Max. zatížení: | 160kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
