Karabina s okem 70 mm
Karabina s pevným okem vyrobená z kvalitní nerezové oceli. Využití : zahrada a dílna, kempování a outdoor, lodě a vodní sporty, připevnění klíčů, nářadí, sítí, hobby i profesionální použití. Karabina není určena pro jištění osob ani horolezecké aktivity.

Výroba řetězů
Řetězy vyrábíme již od roku 1876

Široká nabídka
Máme široký sortiment řetězů

Rychlé dodání
Disponujeme krátkými dodacími lhůtami
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní karabiny |
|---|---|
| Materiál: | Nerez 1.4401 |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Legenda: | L x W x E x D |
| Rozměr: | 70,0 x 31,0 x 13,0 x 10,0mm |
| Typové označení: | Karabina s okem 70 mm |
| Balení: | od 1ks |
| Hmotnost: | 47,0kg/1000ks |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
