Karabina hasičská 100x10
Robusní hasičská karabina z oceli s galvanickým zinkováním je spolehlivým pomocníkem pro rychlé a pevné spojení lan, řetězů nebo popruhů. Ideální pro stavebnictví, dílnu, sklad, zemědělství, kempování nebo běžné domácí použití.

Výroba řetězů
Řetězy vyrábíme již od roku 1876

Široká nabídka
Máme široký sortiment řetězů

Rychlé dodání
Disponujeme krátkými dodacími lhůtami
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické hasičské karabiny |
|---|---|
| Materiál: | Ocel |
| Povrchová úprava: | Zinek |
| Legenda: | d x d1 x f x l x o |
| Rozměr: | 10,0 x 15,0 x 10,0 x 100,0 x 11,0mm |
| Typové označení: | FW 100x10/10 |
| Balení: | od 1ks |
| Hmotnost: | 127,0kg/1000ks |
| Max. zatížení: | 350kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
